Klanlar

Klanlar, internet tarayıcısı üzerinden oynanan ve ortaçağda gecen bir oyundur. Her oyuncu, şan, şöhret ve güç kazanmasını sağlayacağı küçük bir köyün hükümdarıdır.

Oyundan görüntüler:

Tribal Wars Topluluğu ve oyunun artık 15 yaşında olduğunu duyurmak büyük bir onur! Özveri, güven ve destek için teşekkür ederiz. Barbar baskınlarınız şanslı ve misyonerleriniz muzaffer olsun! Gelecek haftalarda özel etkinlikler, sürprizler ve çok daha fazlasıyla doğum günümüzü kutlamak istiyoruz! Özel içeriği görüntülemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret et.

May 23, 20:16
Sevgili oyuncular,

Oyun ve forum hesabınızdaki önemli değişiklikler hakkında sizi bilgilendirmek isteriz. Lütfen aşağıdaki forum sayfasını ziyaret edin ve dikkatlice okuyun. Bu işlemle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize bildirin!
Nis 11, 23:18
Yakın bir tarihte geçerli olmak üzere kurallarımız bir dizi değişime uğrayacaktır. Oyun içerisinde herhangi bir engelleme ile karşılaşmamak için lütfen tüm kuralları sonuna kadar okuyunuz ve takıldığınız sorular için Destek Sistemimiz ile iletişime geçiniz.
Ara 30,2012 23:09
Yöneticiler dahil hiç kimse hesabınızın şifre ve diğer bilgilerini istemez. Bu bilgileri kimse ile paylaşmayınız ve sizden bu bilgileri isteyen kişileri hemen destek birimine bildiriniz.