Klanlar

Klanlar, internet tarayıcısı üzerinden oynanan ve ortaçağda gecen bir oyundur. Her oyuncu, şan, şöhret ve güç kazanmasını sağlayacağı küçük bir köyün hükümdarıdır.

Oyundan görüntüler:

May 23, 20:16
Sevgili oyuncular,

Oyun ve forum hesabınızdaki önemli değişiklikler hakkında sizi bilgilendirmek isteriz. Lütfen aşağıdaki forum sayfasını ziyaret edin ve dikkatlice okuyun. Bu işlemle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize bildirin!
May 17, 09:50
Are you a proud owner of several Tribal Wars villages and always wanted to contribute to the development of your favorite game?

We are currently looking for a Software Developer for Tribal Wars. Join our agile cross-functional team and implement features, improve workflow tools, and optimize the performance of our company´s founding project!

Please follow the link to the InnoGames Careers page where you will find additional information and contact details in case you have any questions. We are looking forward to hearing from you!
Nis 11, 23:18
Yakın bir tarihte geçerli olmak üzere kurallarımız bir dizi değişime uğrayacaktır. Oyun içerisinde herhangi bir engelleme ile karşılaşmamak için lütfen tüm kuralları sonuna kadar okuyunuz ve takıldığınız sorular için Destek Sistemimiz ile iletişime geçiniz.
Ara 30,2012 23:09
Yöneticiler dahil hiç kimse hesabınızın şifre ve diğer bilgilerini istemez. Bu bilgileri kimse ile paylaşmayınız ve sizden bu bilgileri isteyen kişileri hemen destek birimine bildiriniz.